Олія для нігтів «Еластол» Original ATOK — це спеціальний регенеруючий засіб для повсякденного догляду та відновлення нігтьової пластини.
✔ Рослинні компоненти.
✔ Захист та відновлення.
✔ Лікування та профілактика.
Особливості олії для нігтів «Еластол»
Спеціальний засіб містить рослинні та ефірні олії. При нанесенні утворює тонку олійну плівку, що захищає від впливу зовнішніх факторів, бактерій та грибків. У поєднанні з масажем нігтьового ложа дає ефективний результат:
✔ Покращує місцеве кровопостачання.
✔ Інтенсивне живлення та зміцнення.
✔ Захист від розшаровування, ламкості.
Ефірні олії та масляний екстракт звіробою діють як антисептики, захищають від запальних процесів, стимулюють регенерацію тканин.
Склад олії для нігтів «Еластол»
Активний компонент:
Комплекс рослинних олій (соєва, пророщеної пшениці), ефірна олія лимона, масляний екстракт звіробою, вітамін E, лецитин.
INCI:
Glycine Soja Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Hypericum Perforatum Extract, Citrus Limon Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lecithin, Limonene*, Citral* (* Похідні ефірних олій).
Спосіб застосування
2-4 рази на день наносіть на кожен ніготь по одній краплі олії, втираючи в кутикулу та нігтьову пластину. Використовуйте для профілактики та покращення росту, а також для лікування пошкоджених нігтів. Особливо рекомендується при регулярному нарощуванні.
Купити олію для нігтів «Еластол» ви можете у нас — офіційного представника чеської марки органічної ароматерапевтичної олійної косметики Original ATOK (Оригінал АТОК) в Україні.
Замовлення можна оформити зручним для вас способом: на сайті, по телефону написавши у Viber.
Ми з радістю проконсультуємо з питань продукції, підбору косметики, оформлення замовлення.
Доставка діє по всій Україні: у Київ, Харків, Одесу, Львів, Миколаїв та інші міста. У Дніпрі діє самовивіз із нашого магазину.
| Расход | |
| Объем упаковки | 10 мл. |
Олія для нігтів «ЕЛАСТОЛ» 10мл
- Виробник: Original ATOK
- Модель: 1087 B
- Наявність: Уточніть в консультанта
-
540 грн.
Рекомендовані товари
Олія для миття рук (500 мл)
Гідрофільна олія для миття рук Original ATOK — альтернатива милу, що не містить лужних компонентів. ..
1 810 грн.
Звіробійний крем для рук "МАРРЕ"
Звіробійний крем для рук "Марре" Original ATOK — доглядаючий та лікувальний засіб на основі рослинни..
710 грн.






